نخستین نشست رو در روی رهبری کمیسیون با شهروندان

صدها تن از شهروندان و کارکنان خدمات ملکی به گونۀ مستقیم با نادر نادری، رییس کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی دیدار کردند.

آقای نادری، از این پس، هر دو شنبه، از ساعت ۹:۰۰ صبح تا ساعت ۲:۰۰ پس از چاشت، با شهروندان و کارکنان خدمات ملکی رو در رو ملاقات می‌کند و به خواسته‌ها و شکایات‌شان گوش می‌دهد.

در ملاقات امروز، در کنار آقای نادری، روح‌الله امین، رییس بورد رسیدگی به شکایت کمیسیون و نجیب‌الله امین، رییس بورد تعیینات کمیسیون حضور داشتند و شکایات شاکیان را مورد بررسی و مطالعه قرار دادند.

قانون‌شکنی، خلاف‌کاری‌ها، فساد و برخوردهای سلیقه‌یی در مراحل استخدام، دخالت متنفذان و سیاست‌مداران و تعلل در پروسه‌های اداری از مواردی بود که شهروندان بیش‌تر به آن‌ پرداختند.

آقای نادری وعده سپرد که کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی شکایات شهروندان را پی‌گیری می‌کند و می‌کوشد تا شفافیت در پروسۀ استخدام تضمین شود.

رییس کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی در پایان دیدارهایش با مردم، در صفحۀ تویترش نوشت: «ادارۀ خدمات عامۀ حسابده، اداره‌یی است که شهروندان، به گونۀ مستقیم، به تصمیم‌گیرندگان دست‌رسی داشته باشند. روی همین منظور، ما دیدارهای هفته‌وار رو در رو با شهروندان را راه انداختیم. شکایت‌ها سر شد، اشک‌ها جاری شد و مسائل مربوط به استخدام بالا گرفت.»